sobota, 4 lutego 2012

BOHATEROWIE:


Harry Styles, siedemnastolatek mieszkający ze swoimi przyjaciółmi w Londynie. Zakochał się w dziewczynie Zayna, pięknej Annie. Jest bardzo towarzyski, uwielbia imprezy. Nie radzi sobie w szkole, ma korepetycje właśnie z Anną.


Liam Payne, osiemnastolatek, najpoważniejszy chłopak mieszkający w domu, umie się jednak zabawić. Zakochał się w Vierze, jednak nie ma odwagi, żeby jej o tym powiedzieć. Mógłby z nią przebywać całymi dniami.


Zayn Malik, dziewiętnastolatek, podrywacz i oszust. Uwielbia się bawić uczuciami swojej dziewczyny Anny. Nigdy mu na niej nie zależało. Kocha chodzić do klubów, gdzie wyrywa co drugą laskę.
Louis Tomilson, dwudziestolatek najstarszy z chłopaków, jednak najmniej odpowiedzialny i poważny. Uwielbia żartować z innych i ich ośmieszać. Lubi marchewki.


Niall Horan, siedemnastolatek, zawsze wesoły i rozgadany. Potrafi rozbawić wszystkich. Lubi grać na gitarze w gronie przyjaciół.


Anna Martin, siedemnastolatka mieszkająca z Babcią. Dziewczyna Zayna, najlepsza przyjaciółka Viery i bardzo dobra koleżanka Harrego.
Viera Tomilson, siedemnastolatka, siostra Louisa, mieszka razem z chłopakami w domu. Najlepsza przyjaciółka Anny, uwielbia towarzystwo Liama.


Laura Stone, osiemnastolatka, która przyjechała do Londynu do swojej Mamy, ponieważ tata ma problemy z alkoholem.

3 komentarze:

 1. oczywiście obserwuję i liczę na rewanż http://strawberryi.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Extra, świetnie się zapowiada :D
  info-o-psach.blogspot.com
  tylkokonienicinnego.blogspot.com (Isia)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze się zapowiada ;d
   Będę odwiedzać bloga ; )

   Usuń